Czy powinnam powtórzyć badanie krzywej cukrowej?

Witam, moje wyniki krzywej cukrowej (75g) w ciąży (25tyg) to na czczo: 93, po 1h: 147, po 2h: 103. Na badanie przyszłam z lekkim katarem, zaraz przed snem zjadłam pizzę i mleczko w tubce (wstyd bo rzadko tak jem), test miałam robić innego dnia ale trafiła się okazja i nie przemyślałam, że post 8h nie był zachowany (zabrakło z 10 minut). Przez całą ciążę miałam cukier 82-87. Czy to cukrzyca, czy powtórzyć badanie?

Witam.Na czczo jest minimalnie za dużo(w ciąży).Pozostałe są ok.Najpewniej jest to skutek tej pizzy,ale dla spokoju ducha powtórzyłbym krzywą.