Czy są jakieś sposoby na schudnięcie z bioder?

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać czy są jakieś sposoby na schudnięcie z bioder? Ani mój brzuch, ani moje nogi nie są grube, ale biodra są szerokie. W jaki sposób mogę je zmniejszyć?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Trudno coklwiek powiedziec nie widzac Pani.
Osiągnąć można wszystko, ale pewnych spraw anatomii nie da się zmienić. jeśli jest Pani typem gruszki, to niestety biodra można ładnie wyrzezbic, wymodelowac, ale nie da się pozbyc kosci ;))

Dzień dobry! Wygląd naszej sylwetki jest związany z różnymi czynnikami. Z jednej strony są to uwarunkowania genetyczne, z drugiej wpływ nas samych tz. nasz styl życia- sposób odżywiania, nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna. Dużo zależy od budowy ciała czyli naszej anatomii.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska