Czy słusznie się martwię tymi objawami u siostry?

Witam, Pytanie nie dotyczy mnie tylko mojej siostry o którą bardzo się martwię ma kilka objawów: częste i ostre biegunki, dużo siniaków bez powodu, pod paznokciami u nóg siniaki, jeden paznokieć już schodzi nastąpiło to po nałożeniu lakieru hybrydowego, duża potliwość, powiększone węzły chłonne, siostra była już u lekarza zlecił dużo badań i czekamy na wyniki ale strasznie się martwię czy słusznie? Pozdrawiam,

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.