Czy ta spłycona lordoza to coś poważnego?

Z RTG kręgosłupa szyjnego wyszła mi spłycona fizjologicznie lordoza szyjna, niewielkie obniżenie przestrzeni miedzykregowej C5-C6. Wysokość trzonów C zachowana. Czy ta spłycona lordoza oraz obniżenie przestrzeni m-kręgowej to coś poważnego ?

Witam. Opis wskazuje na skrzywienie kręgosłupa szyjnego i bardzo niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Leczenie dobiera się na podstawie badań obrazowych, ale przede wszystkim na podstawie badania przedmiotowego i dolegliwości pacjenta. Jeśli takie Pani ma to pomocna może być rehabilitacja.