Czy ta tabelka zadziała, jeśli ją zastosuję?

Przedostatnia tabletka anty dwuskladnikowa przed placebo jest pęknieta,wylecial bialy proszek czy ta tabletka zadziala jesli to wszystko zażyję?

Nie. Proszę wziąć następną z blistra, potem po kolei placebo, a kolejny blister (kolejne aktywne tabletki) zacząć dzień wcześniej niż by wypadało (bo jedną mniej aktywną ma Pani w tym blistrze, ze względu na jej uskzodzenie).