Czy taki ból brzucha może oznaczać przepuklinę?

Witam , mam 22 lata jestem chłopakiem dwa lata temu miałem zapalenie wyrostka od tamtej pory coś nie gra , od kilku dni pobolewa mnie brzuch w okolicy wyrostka , pytanie czy to może być przepuklina ? Dodam że są problemy z wypróżnianiem (zaparcia i biegunki ) , brzuch nadęty a dodam że ważę 70 kg więc zawsze mialem płaski jestem za granicą więc kontakt z lekarzem jest niemożliwy obecnie gdyż nie mam ubezpieczenia

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem oraz wykonać USG brzucha.