Czy te objawy wskazują u mnie na nerwicę?

Dzień dobry, mam wiele niepokojących objawów i chciałam zapytać czy może być to nerwica. Najczęściej mam zawroty głowy, ucisk w nadbrzuszu i kłucie brzucha w różnych miejscach( trwa ok kilkanaście sek) do innych objawów należą: mdłości, uczucie omdlenia, niepokój, strach przed utratą przytomności, zdarzają sie też ataki paniki, nadmierne gazy, puste odbijanie, duszności. Miałam robione niedawno usg brzucha, gastroskopie, EKG i wszystko były w . Z góry dziękuje za odpowiedzi.
KOBIETA, 21 LAT 10 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy wymagają głębszej diagnostyki takiej jak holter EKG 24 godzinny oraz badanie krwi morfologia z rozmazem, glukoza, lipidogram, kreatynina, potas, magnez, sód, badanie ogólne moczu, z wynikami udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego aby ocenił badania diagnostyczne jeśli potwierdzi, że jest wszystko w porządku wskazana konsultacja psychologa lub lekarza psychiatry aby ocenił Pani dolegliwości z wykonanymi badaniami czy potwierdzi lub wykluczy zaburzenia nerwicowe/lękowe.

Pozdrawiam