Czy te wyniki należy uznać za dobre?

Witam. Miałam robioną morfologię i wyszła glukoza 114 mg/dL (norma 70-99). Lekarz skierował mnie na krzywą z obciążeniem glukozy 75. Właśnie dostałam wynik: - na czczo 109 mg/dL - po pierwszej godzinie 93 mg/dL - po drugiej godzinie 101 mg/dL. Czy jest to wynik prawidłowy? Mam 44 lata, nie jestem w ciąży, na nic nie choruję. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Witam.Wynik nie jest całkiem prawidłowy.Nie jest to cukrzyca,ale wynik na czczo jest trochę podwyższony.Czasem tak bywa przy nadwadze.Nic Pani o tym nie pisze,ale jak trafiłem,to trzeba zredukować wagę.