Czy te zawroty głowy i brak okresu mogą oznaczać, że jestem w ciąży?

Witam. Mam 40 lat i czwórkę dzieci troje prawie odchowanych a synek mały 20 miesięcy, przez cesarke i biorę tabletki antykoncepcyjne o nazwie Vibin. Wcześniej brałam słabsze o tej samej nazwie i trzy tygodnie temu wspolzylam z mężem i teraz mi się okres spóźnia ponad tydzień, a tabletki biorę regularnie. I mam też zawroty głowy. Czy mogę być w ciąży? Proszę mi pomóc!

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę oznaczyć poziom bHCG we krwi [laboratoryjny test ciążowy].