Czy test Becka to wiarygodne źródło?

Czy test Becka to wiarygodne źródło? Mój wynik to 31pkt. Zrobiłam go, bo czuję, że się zmieniłam. Nic mi się nie chce robić, najlepiej to jakbym siedziała sama w domu. Mój chłopak też to zauważył i cały czas mówi, żebym się zmieniła, ale ja nie wiem jak ? Po prostu tak mi się poprzestawiało!

Witam!
Sam wynik w teście o niczym nie przesądza. Wykonanie tego testu ma jedynie charakter informacyjny i na tej podstawie nie można postawić diagnozy.
Jeśli odczuwa Pani niepokojące dolegliwości, a Pani zachowanie zmieniło się w ostatnim czasie, to zalecam wizytę u lekarza psychiatry. Tylko lekarz psychiatra może postawić odpowiednią diagnozę Pani zdrowia psychicznego i w razie potrzeby zalecić odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam