Czy to diety redukcyjnej można włączyć takie produkty?

Witam! Czy do diety na redukcje tkanki tłuszczowej można włączyć kiełbasy typu Śląska i podwawelska czy zastąpić je innymi produktami.

Witam serdecznie,
wszystko zależy jaką ma Pan dietę, ile kalorii, jaka jest Pana aktywności fizyczna. Jednak ogólnie rzecz biorąc są to produkty tłuste i dość kaloryczne. Lepiej zastąpić je pieczoną piersią z indyka czy wędliną drobiową dobrej jakości.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk