Czy to jest spowodowane odstawieniem leku?

Dzień dobry, brałam lek Prefaxine w dawce dobowej 75mg. Odstawiłam go tydzień temu, zmniejszanie według zaleceń psychiatry. Miałam typowe objawy odstawienia: zawroty głowy, "prądy" w mózgu, mdłości. Te objawy powoli się zmniejszają. Jest jednak objaw, który jest silny i się zwiększa, to bóle mięśni i stawów. Czuję się jak przy grypie, nie mogę spać, boli mnie każdy staw i mięsień. Nie mam gorączki ani żadnych objawów np. przeziębienia. Czy to jest spowodowane odstawieniem leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego

Witam!
Może to być także objaw z odstawienia Wenlafaksyny. Leki p/depresyjne mają dodatkowo działanie przeciwbólowe, szczególnie na pewne typy neuralgii. Proszę porozmawiać ze swoim psychiatrą, on lepiej zna Pani historię choroby.
Powodzenia
W. Łuczkowski.