Czy to mrowienie jest normalne po skręceniu stawu?

Witam! 6 dni temu doznałam skręcenia stawu skokowego. Lekarz nie zlecił gipsu tylko muszę leżeć z nogą uniesiona do góry i oszczędzać się. Przepisał mi maść voltaren, przeciwbólowe leki i cyclo forte3. Kostka była spuchnięta , nie jakoś bardzo. Ból nie dokucza, chyba że jakoś źle ją ułożę. W piątej dobie opuchlizna wyraźnie mniejsza ale pojawiły się siniaki na i wkoło kostki. Doszło też mrowienie nogi - bardziej odczuwalne na łydce ale promieniujące do uda .Cyclo forte3 brałam przez 3 dni ponieważ dostałam silnego piekącego bólu żołądka który najprawdopodobniej spowodowały te leki (po ich odłożeniu żołądek nie pali!). Czy to mrowienie jest normale? Boję się czy to nie zakrzep jakiś? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego lub lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć