Czy torbiel w piersi może powodować ból ręki?

Witam, badanie usg wykazało u mnie dużą niekształtną torbiel o wymiarach 4,82 cm x 3,38 cm u podstawy piersi lewej na godzinie 3.00. Podczas badania zaczęła mnie boleć ręka - jakby nerwoból całej ręki - i bolała przez cały dzień. Pamiętam, że już wcześniej ręka lewa bolała mnie kilka razy w ten sposób, a od badania (14.03.2017) zdarzyło się to 2 razy. Czy torbiel może być tego przyczyną? Czy powinnam iść również do endokrynologa? słyszałam, że torbiele w piersiach są skutkiem zaburzeń hormonalny

- raczej torbiel nie ma nic wspólnego z bólem ręki
Czy powinnam iść również do endokrynologa?
- raczej w takim wypadku radziłbym skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem, zapewne będzie potrzeba biopsja cienkoigłowa w celach diagnostycznych (cytologia) jak też i terapeutycznych (opróżnienie torbieli), o dalszym postępowaniu najlepiej, żeby zadecydował chirurg po bezpośrednim badaniu