Czy uczucia mojej partnerki są prawdziwe?

Jestem z kobietą ,która ma 49 lat .Ja mam 43.Gdy się poznaliśmy otwarcie oznajmiła mi , że przede mną miała męża, który ją zdradził.Potem była że starszymi. Dwoma facetami po 6 lat z każdym.potem na zmianę sypiała z dwoma innymi przez 3 lata.żaden jej nie chciał na stałe.Twierdzi że ich nie kochała prócz męża.Teraz mówi że się zakochała we mnie.Mnie to dręczy.Czy to możliwe?Jak można z dwoma? Nie na raz oczywiście.Co to za typ kobiety?

Dzień dobry!

Losy ludzi układają się różnie i jakiś fakt - np. pozostawanie jednocześnie w dwóch związkach - nie musi jednoznacznie świadczyć o cechach osobowości jakiejś osoby (szczególnie cechach nieprawidłowych, a o takie zapewne Pan pyta), ale może tylko o jej aktualnej sytuacji, okolicznościach, doświadczeniach itp. Pozostawanie jednocześnie w więcej niż jednej luźnej relacji samo sobie nie jest wyraźnym sygnałem jakiś zaburzeń.
Przyczyny i mechanizmy zachowań Pana partnerki mogą być różne.
Aby bliżej przyjrzeć się i zaopiekować Waszym związkiem (tak, aby nie wpływały na niego zbyt silnie i bez Waszej świadomości doświadczenia z przeszłości) możecie np. skorzystać z konsultacji/ terapii par.

Pozdrawiam!