Czy w 5. tygodniu ciąży mogę jechać autokarem?

Witam .jestem w 5 tyg ciąży .przeszłam 6 ciąż urodziłam zdrowe dzieci jednak pierwsze trymestr były zagrożone..na podtrzymaniu..mam 35lat Chce za parę dni jechać 600 km autokarem i za parę godz wracać znowu 600 km .czuje się dobrze poza sennoscia i mdlosciami oraz lekkie zawroty głowy.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Odpowiadając na Pani pytanie...
Z mojej strony byłabym za opcją na "nie" z powodu wcześniejszego zagrożenia, aktualnie wysokich temperatur oraz wielogodzinnej pozycji siedzącej.

Zachęcałabym Panią dodatkowo, do osobistego skonsultowania Pani wątpliwości, z Lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i Pani historię zdrowotną.

Jednak decyzja należy do Pani...

Serdeczności i pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605