Czy wrócić normalne do brania tabletek?

Dzień dobry staram się zajść w ciążę. Hormony dobre wg lekarza jednak przypisał mi eutyrox 25. Brałam systematycznie przez 5 miesięcy jednak ostatnio wypadł mi wyjazd i zapomniałam wziąć tabletek wobec czego nieprzez 2 tygodnie nie bralam. Czy wrócić normalnie do brania tabletek i jakie mogą być skutki. Dziękuję

Szanowna Pani, tak proszę wrócić do kuracji, co do tzw. skutków ubocznych nie powinna Pani odczuć niepożądanych objawów