Czy wykonanie rezonansu kręgosłupa odcinka lędźwiowego wykryje zapalenie stawów krzyżowo biodrowego?
Chciałem zapytać o rezonans magnetyczny czy wykonanie rezonansu kręgosłupa odcinka lędźwiowego wykryje zapalenie stawów krzyżowo biodrowego nie byłem u lekarza tylko u fizjoterapeuta narazie z objaw jakie mu wskazałem ciężko do końca stwierdzić czy to rwa czy właśnie zapalenie stawu kB i

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który zleci Panu podstawowe badania i skieruje do specjalisty w celu dokładnej diagnostyki i leczenia. Pozdrawiam!