Czy zabieg transpozycji nerwu pomoże?

Dzien dobry W 2015r uwalniany nerw lokciowy mam pytanie podczas zginania reki cos przeskakuje i uczucie mam mrowienia na poziomie rowka i czy ewentualnie zabieg transpozycji nerwu moglby pomoc a co z wiezadlami okalajacymi nerw pobocznymi do przeszczepu usg wykazalo opis: tarcz n lokciowego w rowku poszerzona ok 14mm przy przekroju powyzej i ponizej ok 10mm jak w podraznieniu/zapaleniu.

Problemem może być brak równowagi siły mięśni przedramienia (łokieć tenisisty, łokieć golfisty). Sama operacja jest działaniem biernym, moim zdaniem konieczna jest korekcja pracy mięśni. Proszę skonsultować się z fizjoterapeutą, który pokaże Pani ćwiczenia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki