Czy zażywanie Euthyrox i Letrox może zafałszować wyniki badań?

Mężczyzna lat 28 Czy zażywanie euthyrox i letrox wpływa w jakiś sposób na oznaczenie wyników czyli czy fałszuje wyniki przeciwciał przeciwtarczycowych anty- tło i anty-tg za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Szanowny Panie, nie, stosowane leki nie mają wpływu na obecność przeciwciał. Serdecznie pozdrawiam