Czy zgrubienie i ból odbytu znaczy hemoroidy?

Witam. Posiadam (chyba) hemoroidy. Byłam u lekarza chirurga ale nawet za bardzo nie popatrzył i stwierdził ze to nic takiego. Im więcej czasu tym mam tego więcej. Nawet 5-6 takich " kulek " . Chwilę nawet myślałam ze to odbyt. Zawsze podczas biegunki i zatwardzenia boli i piecze. Co to może być? Czy jest powod do zmartwień ? Zawsze kiedy to wkładam zaraz i tak wypada z powrotem. Co mam z tym zrobić , jestem młoda A to wygląda ohydnie

Proszę jeszcze raz odwiedzić chirurga, może innego niż do tej pory. Z objawów rzeczywiście można podejrzewać hemoroidy, ale biorąc pod uwagę pani młody wiek to nie można tego tak zostawić i trzeba interweniować. Leczenie to leczenie zabiegowe, chirurgiczne.