Czy zioła Slimtox osłabiają działanie tabletek antykoncepcyjnych Qlaira?

Witam, Mam pytanie co do ziół SLIMTOX które mają w 100% naturalny skład (pokrzywa, jasnota, yerba mate, jagody goji, guarana, fiołek trójbarwny, trawa cytrynowa, koper włoski) a ich wpływ na tabletki koncepcyjne QLAIRA... Zadałam pytanie do firmy ,dostałam taką odpowiedź : :"Suplement nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Żadna z naszych klientek nie skarżyła się na tego typu trudności czy problemy." Ale takie zapewnienie mnie nie do końca przekonuje... Czekam na radę. Paulina!

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

zioła nie powinny mieć wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych. Może się Pani upewnić u lekarza który przepisał tabletki.

Pozdrawiam serdecznie