Czym może być spowodowane odczuwanie kłucia w lewej piersi?

Witam. Mam 25 lat , rok temu zakonczyłam karmienie piersia jakis czas temu zaczelam odczuwac klucie w lewej piersi po zewnetrznej stronie pojawiało sie to kilka dni przed miesiaczka pozniej zanikało lecz od jakiegos miesiaca ból jest stale odczuwalny przy dotyku czuje jakies zgrubienie w piersi dosc duze i przy ucisko mnie pobolewa, usg piersi wyszlo ok, a to zgrubienie to tkanka gruczolowa,morfologia cała w normie ale ból dalej jest... co mam jeszcze zrobic?? czym to moze byc spowodowane??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie USG nie wykazało niepokojących zmian. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.