Czynność podstawowa w postaci dominacji zaostrzonych fal alfa

Witam, bardzo prosze o wyjasnienie opisu EEG glowy 10 latka (przyczyna wykonania badania jest to ze nie potrafi czytac) Cytuje "Czynnosc podstawowa w postaci dominacji zaostrzonych fal alfa (11-13 Hz do 130 UV) symetrycznych i prawidlowo rozmieszczonych. W czasie hw pojawiaja sie oraz nasilaja uogolnione, napadowe serie niesynchronicznych fal wodnych zmieszanych z falami ostrymi (3,5-4-7 do 300 UV). Opisane wyladowania nie wykazuja cech lokalizacji. FS b.z. reakcja blokowania zaznaczona"

Konieczna pełna konsultacja NEUROLOG dziecięcy
Czy występują zaburzenia świadomości czy drgawki?
Czy stosowane leki ??
Dalsze postępowanie zależnie od nasilenia dolegliwości i dynamiki obrazu EEG
Proszę rozmawiać z Lekarzami Leczącymi
Ważny PACJENT i objawy. .

Pozdrawiam