Diagnoza PCOS a nieregularne miesiączki, wynik badań hormonów i USG

Witam zdiagnozowano u mnie PCOS ale nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie mam regularne miesiczki ok 32 dniowe cykle potwierdzone monitoringiem 5 inseminacji, 5 IVF, 2 ciaze IVF i jedna naturalne wszystkie zakonczone w 5 tyg. moje badania AMH 5,3 ng/ml FSH 8,06 U/L LH 11,42U/L Badanie USG stwierdzono ok 10 pęcherzykow do 8 mm w prawym i lewym jajniku. Dodam jeszcze ze mam niedowage 48kg prz wzroscie 159cm. Glukoza i insulina w normie. bede wdzieczna za odpowiedz.

Mimo PCOS można mieć prawidłowe, regularne miesiączki. Wszystko zależy od stopnia nasilenia PCOS i mimo występowania tego zespołu miesiączki mogą być regularne i prawidłowe.