Dieta dla 12-latki ze skłonnościami do anoreksji

wydaje mi się że moja 12-letnia córKA popada w anoreksję jak jej pomóc jakiej diety ma stosować (165cm 66kg)?

Jeżeli to anoreksja, to żadna dieta ani jej brak nie rozwiąże problemu. Potrzeba konsultacji psychiatrycznej - im krótszy czas trwania choroby tym szanse poprawy większe a następnie należy rozpocząć opiekę psychologiczną - indywidualną i rodzinną (ale to po wizycie u psychiatry, zgodnie z zaleceniami).
PS Wg norm wagowych dla dziewcząt 12-letnich - odczytanych z siatki centylowej - córka nie ma niedoboru wagi.