Dieta tłuszczowa a zdrowie

Co sadzi Pani. O diecie tłuszczowej Dr ,Kwasniewskiego.Czy warto ją stosować,Czy jest szkodlowa dla zdrowia,Zwyrazami powazania. ANDRZEJ

Nie jest to zdrowa ani bezpieczna dieta mimo iż jej twórca uważa inaczej. Zdrowa dieta to przede wszystkim dieta urozmaicona a nie oparta na jednej grupie składników.

Witam!

Nie ma jednej uniwersalnej diety. W przypadku diety Kwaśniewskiego mogę powiedzieć, że nie jest to dieta zaliczana do zdrowych. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska