Dlaczego bardzo boli mnie głowa?

Bardzo często boli mnie głowa ból trwa około 4-5 dni jeśli już jakaś tabletka pomorze to tylko na chwilę po czym ból wraca,jestem również bardzo nerwowa często się zapominam.Byłam u neurolog zrobiono mi badanie EEg wynik wykazał jakieś nieprawidłowości po czym Pani doktor stwierdziła,że to padaczka jednak nie mam napadów padaczki drgawek czasami mam chwilowe zaniki świadomości Ale to trwa z sekundę.Proszę o pomoc wspomnę że dolegliwości zaczęły się pojawiać po tym jak miałam Sepse oraz dwu krotne mnie reanimowano i spędziłam miesiąc w szpitalu proszę o odpowiedź

niestety nie jestem w stanie pomóc, dalszą diagnostykę należy omówić z neurologiem