Dlaczego dokucza mi samotność?

Dokucza mi samotność. Nigdy nie miałem dziewczyny, kolegów niby mam ale tylko jak coś potrzeba. Jak zajdę do kogoś czy sam zadzwonie żeby wyjść to nikt mnie nie wygania ale nigdy mnie nigdzie nie zapraszają i nie dzwonią po mnie. Zwykle gadają ze sobą durnoty, przezywają się, dokuczają sobie i się śmieją. Mnie to nie śmieszy. Nikt do mnie nic nie mówi, nie śmieje się ze mnie, nie droczy. Umiem rozmawiać tylko na konkretny temat. Bardzo mnie to boli. Nie wiem co z tym zrobić żeby mnie lubili

Witam,
zalecane jest wsparcie psychologiczne, z pomocą specjalisty łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Zachęcałabym Pana do rozwojowej pracy terapeutycznej z psychologiem, co pozwoliłoby Panu dotrzeć do przyczyny, odczuwanej przez Pana samotności.

Życzę Panu pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com