Dlaczego dostałam większą dawkę zastrzyku depo provera?

Witam. Mój ginekolog przepisał mi zastrzyk depo provera. Został on mi dziś wstrzykniety. Dopiero później odczytałam w internecie że powinien to być zastrzyk 150 mg 1ml,a ja dostałam 150 mg 3,3ml.Wyczytalam że te większe dawki podaję się przy nowotworach. Czy to ma jakieś znaczenie że zamiast 1ml dostałam 3,3?Na recepcie nie było inf jaka dawka, farmaceuta dał 3,3ml.Boje się

Szanowna Pani, proszę skonsultować się z ginekologiem, ponieważ nie potrafię Pani pomóc