Zastrzyk antykoncepcyjny i wystarczająca dawka

Witam! Zadałam już kilka dni temu to pytanie, ale nie otrzymałam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Moje pytanie - która dawka zastrzyku Depo Provera to dawka antykoncepcyjna wystarczająca na trzy miesiące? Czy 150mg/ml FIOLKA 1ML czy 150mg/ml FIOLKA 3,3. Która fiolka jest wystarczająca i zabezpieczy na trzy miesiące?

Na to pytanie już udzieliłem odpowiedzi ampułka 1 ml jest dawką antykoncepcyjną i zabezpiecza na 3 m-ce. Ampułka 3,3 ml jest dawką leczniczą np w raku endometrium ona również działa antykoncepcyjnie, lecz jej działanie jest dużo mocniejsze i niepotrzebne przy samej antykoncepcji.