Dlaczego mam bóle głowy i drętwienia?

Witam. Ból głowy przez 3 dni, teraz dretwienie mrowienie ucisk głowy oraz twarzy, przechodzą mi czasem dreszcze, mam zawroty głowy, pisk w uszach, ciężkie nogi, uderzenia gorąca, ogólnie nie czuję się najlepiej. Mam stwierdzoną nerwice, problemy z kręgosłupem skolioza i tp, niedoczynność tarczycy i anemie. Prawię codziennie coś mi dolega, nie ma dnia abym nie czuła się źle, bardzo mi to przeszkadza w codziennych obowiązkach.

Witam! Przedstawione przez Panią dolegliwości mogą mieć podłoże nerwicowe i leczący Panią psychiatra przy odpowiednim podejściu powinien razem z nerwicą je usunąć. Niezbędna jest psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.