Dlaczego mam te zawroty głowy i odrealnienie?

Witam, od kilku dni mam daje symptomy tzn. Ciągle panikuje mam uczucie kluchy w przełyku trzęsą mi się ręce i drętwieją. Kręci mi się w głowie i gdy patrzę na jakiś element długo to on nagle zaczyna się zmniejszać i wpadam w ogromną panikę. Najgorzej jest nocą w dzień jako tako da się przeżyć. Dodam jeszcze że czasami boli mnie glowa. Gdy o tym nie myślę jest w miarę ok ale po chwili wraca myśl o tym i panika. Jeszcze deralizacja (odrealnienie) Co to może być? Ja już nie daje rady :/

Witam! Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego - problemy emocjonalne dość często manifestują się dolegliwościami somatycznymi, a także postrzegania z dużym ładunkiem lękowym. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne. Po ustaleniu problemu zaproponują Panu odpowiednie rozwiązanie, na które może się Pan zgodzić lub nie. Poza ew. leczeniem biologicznym (tabletki) ważna, a może nawet ważniejsza od leczenia biologicznego, jest psychoterapia. Powodzenia W. Łuczkowski.