Dlaczego odczuwam takie zawroty głowy?

Dobry wieczór! Mam 18 lat,do tej pory zawsze byłam zdrowa ale od sylwestra mam dziwne objawy. W sylwestra wypiłam trochę alkoholu i kręciło mi się w głowie, problem w tym ze te zawroty utrzymywały się przez jakieś 4 dni, później przeszło i było wszystko w porządku ale od jakiegoś tygodnia co jakiś czas bolała mnie głowa co raczej rzadko mi się zdazalo. Do tego mam problemy żołądkowe, często boli mnie żołądek i mdli mnie, kręci mi się w głowie. Bardzo boje się ze to coś poważnego. Zawroty wystąpiły wczoraj kiedy spałam, obudziłam się przez to, wtedy było mi tez bardzo niedobrze (przed snem jadłam zapiekankę z grzybami). Dzisiaj tez jest mi niedobrze i boli mnie żołądek, towarzysza tez bóle głowy. Do tego mam obolałe piersi i są trochę opuchnięte, nie mogę patrzeć na jedzenie, bo od razu jest mi niedobrze. W ciazy nie jestem. A dodam ze jestem hipochondryczką, jak mnie coś boli od razu boje się ze to rak. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne z ciśnieniem krwi, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami, cukru, TSH, elektrolitów, kwasu moczowego, hormonów. W zależności od uzyskanych wyników dalsze działanie. Wspomniała Pani o swojej hipochondrii - należy to do wariantów osobowości lub nerwic. Biorąc pod uwagę Pani lęk przed ciężką chorobą, wszystko zaczyna się układać w obraz zaburzeń nerwicowych i prawdopodobnie one są przyczyną dolegliwości. W pierwszym rzędzie należy jednak wykluczyć schorzenia somatyczne - stąd konieczność badań laboratoryjnych. W Poradni Zdrowia Psychicznego Zrobią odpowiednie badania testowe, określą poziom lęku, profil osobowości, podatność na sugestię i zaproponują właściwe postępowanie: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.