Dlaczego mam zawroty głowy w wieku 20 lat?

Witam od 4 miesięcy mam problem z zwrotami głowy Oczywiście poszedłem do lekarza badania krwi wyszły w porządku (jestem regularnym dawcą krwi) Moje zawroty głowy nie są mocne pojawiają się gdy jestem w domu i nie mam nic do roboty lub gdy o nich pomyślę Do tego mam podejrzenie jaskry czy to może być od tego? W między czasie czytałem dużo o gruzach mózgu i ta myśl nie daje mi spokoju Poza tym nie mam żadnych objawów Za tydzień jestem umówiony na wizytę kontrolną, ale chce się przygotować na najgorsze Czy ktoś może powiedzieć co mi wstępnie jest? Pozdrawiam

witam niestety nie uzyska Pan informacji przez internet, dobrze by było wykonać MRI mózgowia