Dlaczego mamy biegunkę?

Wyjechaliśmy z rodziną za granicę. Niestety dopadła nas biegunka. Zastanawiam się jaki jest powód tych biegunek? Wszędzie są sprzeczne informacje.Jedni ze niski poziom sanitarny kraju a inni ze inna flora bakteryjna..A z drugiej strony ciężko mówić o niskim poziomie np. w Emiratach gdzie jest bogato. Czym leczyć takie zatrucie? Czy nifuroksazyd jest dobry?

Tak zmiana klimatu i kraju - nie wiem niestety gdzie Państwo przebywacie - wpływa istotnie na zaburzenie flory bakteryjnej - należy zawsze w nowym miejscu używać wody butelkowanej oraz jeść tylko sprawdzone posiłki, bez jogurtów, surowych jajek, mleka. Powinni Państwo stosować cały czas probiotyki jelitowe oraz w razie biegunki dorosły może zastosować nifuroksazyd zgodnie z informacjami w ulotce leku