Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego matka pokazuje mi się nago?

Od jakiegoś czasu zauważyłem że matka stara się za wszelką cene pokazywac mi się nago, albo w różnych nietypowych sytuacjach stara się nawiązać jakiekolwiek chociaż by najmniejsze kontakty sexualne, co mam robić? jak z nią o tym porozmawiać, żeby nie wyjść na zboczeńca ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Nie jest to naturalne zachowanie i powinieneś otwarcie mówić w takich sytuacjach, że czujesz dyskomfort. Najlepiej mów prosto z mostu co myślisz, gdyż jeśli zaczniesz się zastanawiać "co powinieneś" lub "co wypada" powiedzieć, to w końcu nie powiesz tego, co na prawdę sądzisz.

0

Kiedy następnym razem zauważy Pan ze strony matki takie prowokujące zachowanie, warto od razu poprosić o rozmowę. Usiąść przy stole, porozmawiać w cztery oczy i spokojnie zapytać mamę dlaczego tak robi? Być może wcale nie zdaje sobie sprawy z tego, że zachowuje się w taki sposób przy Panu. Być może zachowuje się tak zawsze (w obecności innych domowników) i nie widzi w takim zachowaniu niczego dziwnego? Jej reakcja przesądzi o powodach takiego zachowania. Jeśli się zmiesza i odpowie, że nie wiedziała, że to tak wygląda to zapewne Pana przeprosi, a rozmowa uświadomi matce, że nie powinna tak się zachowywać w Pana obecności. Jeśli po poruszeniu tego tematu matka bardziej zacznie się zachowywać w ten sposób, może Pan otwarcie wyrazić własne zdanie, że to nienaturalne, że nie chce Pan, by matka się tak zachowywała i że prosi Pan, by przestała tak robić. Szczera, spokojna rozmowa zawsze jest najlepsza. Wszystkiego dobrego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy