Dlaczego miewam bóle przy łopatce i ciężki oddech?

Dzień dobry, co mogą oznaczać takie objawy: (pacjentka 33l., lekka kifoza w odcinku piersiowym kręgosłupa): o różnych porach dniach zdarza się czasami nagły ból w okolicy lewej łopatki, a za nim od razu ból z przodu i cięższy oddech. Echo serca w porządku. Ciśnienie w normie. Jakie badania zrobic? Co to może być?

Dzień dobry,

dobrym rozwiązaniem było by udać się na stacjonarną wizytę do lekarza do ortopedy lub fizjoterapeuty.

W opisanym przypadku wymagane jest dokładne zebranie wywiadu i badania fizykalnego które pozwoli wykryć nieprawidłowości które są opisane przez Panią.

Lekarz wtedy oceni czy wymagana jest dalsza diagnostyka czy leczenie rehabilitacyjne.

Pozdrawiam