Dlaczego miewam takie myśli?

Witam. Mam 37 lat. Jak byłam dzieckiem zdarzyło mi się myśleć kilka razy o tym jak np. sąsiad by umarł,mial wypadek i zginął. Obecnie także zdarzy mi się wyobrażać jak ktoś umiera. Czuję wtedy jakąś taka dziwna satysfakcję, po czym żałuję że tak źle myślę. Wiem że to nie jest normalne. Proszę o radę, naprowadzenie mnie dlaczego lub co to jest.

Większość ludzi miewa myśli, o których wstydzi się mówić innym. Jeśli myśli, które Pani opisała, wywołują wyrzuty sumienia, warto rozważyć konsultację psychologiczną celem omówienia, co może być ich przyczyną oraz jak sobie z nimi radzić, aby poprawić Pani komfort psychiczny.