Myśli o zrobieniu krzywdy przy nerwicy natręctw

Witam ostatnio od 2 mies borykam się z NN myślowych na początku tyczyło się to dzieci i zrobienniu im krzywdy przerodziło się to w wyrzuty sumienia pojawiły się obj somatyczne wymioty koł.serca no i mysli samobójcze ,myśli o osobach które popeł samobójstwo strach przed sznurami nożami chowanie ich objw somatyczne na jakiś czas ustąpił teraz znów wróciły , a myśli ciągle męczą !!jestem po 3 wizytach u psycholog zaczęłam terapie ale boję się tych myśli ze tego nie wytrzymam i sobie coś zrobię .

Witam,
dobrze, że jest pani pod opieką. Najlepszą metodą pomocy w zaburzeniach lękowych jest psychoterapia (szczególnie polecam terapię poznawczo-behawioralną) jednak zmiana wymaga czasu. Proszę spokojnie porozmawiać o pani obawach i wątpliwościach. Mogą państwa także zastanowić się nad konsultacją psychiatryczną w kierunku doraźnego wspomagania lekami.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl