Dlaczego mój słuch stale się pogarsza?

Witam 4 lata temu zacząłem słabo słyszeć tak z dnia na dzień i wystąpiły szumy uszne rok temu lekarz zdiagnozowal otoskleroze (w obydwu uszach) mój stan sluchu pogarsza się..jestem po operacji prawo ucha 2 tyg usunęli mi tylko zrosty łacznotkankowe i stwordzono prawidłową ruchomość kosteczkę słuchowych. Wysunwli podejrzenie szerokiego wodociągu przedsionka Niestety po tej operacji jest gorzej niż bylo.. rok temu miałem rezonans magnetyczny po którym stwordzono prawidłowość nerwu VIII . Proszę o pomoc i opinie co robić jak leczyć?

Przyjedź z tymi wszystkimi badaniami , płytami CD TK i kartami informacyjnymi leczenia operacyjnego. Nie obiecuję cudów ale może coś doradzę na spokojnie.