Dlaczego nadal słyszę szumy po wypadku samochodowym?

Mam 25 lat, w wieku 18 lat przesyłam wypadek samochodowy. Miałam kwiatka wewnatrzczaszkowego oraz uraz głowy. Do tej pory słyszę szumy uszne chociaż podobno w uchu jest wszystko w porządku. Ale moje pytanie dotyczy padaczki a raczej drgawki. Dostałam je kilka razy po tym wypadku zawsze gdy byłam zdenerwowana i zawsze podczas palenia papierosów. Już dawno niepaląca ale gdy czuje dym od kogos boję się że znowu to się powtórzy. Proszę o pomoc

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, inne wyniki.
Ataki padaczki ? jak EEG, Leki przeciwpadaczkowe? Inne wyniki ??
Jaki stan ogólny, tryb życia, praca, stresy ??
Pozdrawiam i zapraszam