Dlaczego od kilku dni utrzymuje mi się ból w prawej ręce?

Dzień dobry, mam 21 lat i od kilku dni utrzymuje mi się ból w prawej ręce. Nie jest on ciągły. To uczucie pojawia się np. gdy przenoszę ciężar ciała na tę rękę albo czasami jak ją trzymam pod pewnym kątem. Jest to uczucie jakby kość mi przeskoczyła i się wbijała. Nie jestem pewna czy dobrze to tłumaczę. Już miewałam taki ból ale był raczej jednorazowy albo utrzymujący się najwyżej kilka godzin. Teraz trwa już bodajże 3 dzień. Jest to uciążliwe i mam wrażenie, że się nasila. Co to może być? Jeśli do jutra mi nie przejdzie to wybiorę się do lekarza, ale chciałabym czegoś się już dowiedzieć.

Witam serdecznie,

Przyczyn może być wiele. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.