Dlaczego od miesiąca śpię godzinę dziennie?

Witam mam problemy ze snem od miesiąca śpię po godzinie dziennie :( w domu stres wieczny a zacZelo sie jak dostałem ataku pakiniki nie mogłem nic jeść wymioty co tylko zjadłem zatylkalo mnie aż po lewej pod żebrami jakby powietrze teraz jak nie śpię mam tak sucho kaszle cały czas duzo palilem fajek ale tez od kiedy to sie stało nie pale wgl cały czas mam 36 stopni równe osłabiony i jak tylko zasnę od razu dretwe dłonie sie robią wstaje w nocy oczy czerwone pluje krwią od tego kaszlu suchego słabo mi i tak 20 dni ponad nikt mi niechce pomoc nawet lekarz rodzinny ludzie prosze pomocy naprawę ! Mam mysli samobójcze powoli

Lekarz rodzinny może dać Panu skierowanie na badania, nieodzowna wydaje mi się także konsultacja psychiatryczna. Pyta Pan: "dlaczego od miesiąca śpię godzinę dziennie?" i jakby sam odpowiada w kolejnych zdaniach: w domu stres wieczny, dostałem ataku paniki, przestał Pan palić papierosy. Wiele czynników nałożyło się na stan w jakim Pan jest, przy czym atak paniki jest tu decydujący i lęk prze tym, że to może się powtórzyć może paraliżować. W dodatku czuje się Pan ze swoimi problemami osamotniony. Psychoterapia pozwoliłaby Panu odzyskać równowagę, dotrzeć do głębszych uwarunkowań Pana problemów i uporać się z nimi. Zachęcam!

Dzień Dobry.

Kluczowe jest wykonanie podstawowych badań oraz konsultacja z lekarzem. Jeśli ma Pan taką możliwość to badania można wykonać prywatnie. Jeśli nie, trzeba mieć skierowanie od lekarza albo zgłosić się na SOR.
Ponadto wymagana jest szczegółowa konsultacja psychiatryczna oraz podjęcie pracy z psychologiem-psychoterapeutą.
W atmosferze szacunku, zaufania i życzliwego zainteresowania wspólnie uda się wypracować pozytywne dla Pana skutki.

Życząc Panu tego, czego najbardziej Pan potrzebuje,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds