Dlaczego odczuwam dyskomfort w podbrzuszu?

Witam od trzech tygodni pobolewalo mnie podbrzusze a teraz od kilku dni kuje mnie w dolnej czesci brzucha obok kosci biodrowej z lewej strony. Miewam ataki bolu. Sa sekundowe ale bardzo bolesne. Przy ucisku tez bardzo kuje. Stolce mam lekko luzne 2-3razy dziennie poza tym innych objawow nie mam. Robilam usg dopochwowe ale tam jest wszystko w porzadku. Prosze powiedzcie co to moze byc. Musze tez dowac ze czuje dyskofort

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć