Dlaczego po operacji torbieli wydziela się żółta maź?

Witam jestem już po 10 dniach od operacji usunięcia torbieli włosowatej mam założone 5 szwów jednak minami tego cały czas wydziela się jakaś żółta maź i krew i nie widać wcale żeby w miejscu przecięcia się zrastało czy to normalne czy może udać się do lekarza Antybiotyk brałem przez 7 dni obecnie jestem bez leków

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli w ciągu kilku dni podane objawy nie ustąpią, należy udać się do lekarza w celu kontroli.