Dlaczego przy próbie podjęcia stosunku tworzy mi się ranka w formie pęknięcia biegnąca od wejścia pochwy w stronę odbytu?

Witam! Za każdym razem przy próbie podjęcia stosunku tworzy mi się ranka w formie pęknięcia biegnąca od wejścia pochwy w stronę odbytu. Ranka delikatnie krwawi i jest bardzo boląca, co uniemożliwia współżycie. Byłam już u 3 ginekologów, miałam robione usg dopochwowe oraz dwa razy cytologie. Wyniki jak twierdzą lekarze "idealne". Żaden z nich nie wie co może być przyczyną. Dostałam jedynie krem na gojenie, który nie powoduje że ranki przestają się pojawiać. Moim problemem nie jest gojenie lecz powstawanie. Próbowałam też stosować wszelkie lubrykanty które również nie pomagają. Problem trwa od ok pół roku, wcześniej się nie pojawiał. Partnera mam stałego od 5 lat. Uprzejmie proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję zgłosić się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.