Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 6 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego seks mnie nie podnieca?

Witam, jestem z moją dziewczyną od ponad dwóch lat. Ale nasze życie seksualne zaczęło się dopiero po ok roku znajomości. Seks mamy udany, zdarzało się nam to robić maksymalnie 3 razy w przeciągu dnia czy nawet kilku godzin. Jednego dnia jestem w stanie uprawiać seks tylko raz dziennie, a innego razu raz dwa lub 3 razy, zastanawiam się czy wszystko ze mną w porządku. Ile razy facet może mieć wytrysk w ciągu dnia i od czego to zależy? Dzisiaj kochaliśmy się raz, doszło do wytrysku. Po około godzinie chcieliśmy znowu i mój penis już miał problem stać na baczność, był miękki, nie potrafiłem dojść pomimo penetracji w różnych pozycjach. Co dziwne miałem wytrysk jak dziewczyna zaczęła mnie pieścić ręką. Jest to normalne, że pieszczoty ręką dziewczyny bardziej mnie podnieciły od seksu? Czy wszystko ze mną w porządku?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 4 tygodnie temu

Żelazo w ciąży

Czym może grozić niedobór żelaza, dlaczego ważne jest jego spożywanie, i jakie produkty obfitują w ten pierwiastek? Na te pytania odpowiedzi udziela dietetyk, mgr Marta Michalak-Tomasik.

Witam, wytrysk to sprawa indywidualna, więc ciężko mi powiedzieć czy coś jest nie tak. Aby rozwiać wątpliwości, polecam wizytę u urologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy