Dlaczego tylko jedna pierś się powiększa po zastosowaniu tabletek na wzrost piersi?

Witam. Zazylam cale opakowanie tabletek na wzrost piersi "bust- up". Teraz odczuwam ból lewej piersi, i tez tylko ona zaczęła mi sie powiększać. Prawa piers pozostała bez zmian. Dlaczego tak sie dzieje? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę aby powyższe tabletki miały udowodnione działanie. Jeżeli przyjmowanie tabletek zadziałało wypowie się sposób konieczna jest wizyta u lekarza endokrynologa lub lekarza chorób piersi