Dlaczego w związku nie ma czułości?

Witam mam nietypowe pytanie Jestem mlody mam 18 lat a moja dziewczyna 17 Od kilku dni w naszym zwiakzu jest inaczej nie ma az takiej czulosci 2 dni jest tak ze nie chce sie odzywac dotykac przytulac nic a 4 dni jest tak ze ma na wszystko ochote dzis mi powiedziala zebym jej nie dotykal trzymal sie od niej z daleka czy moge liczyc na pomoc?

Dzień Dobry Panu,

Mam mało danych...

Co Pan może ?
Zachęcałabym Pana do komunikacji, by porozmawiać z Dziewczyną, szczerze, na spokojnie, bez oceniania, pytając - czy jest coś, czym (być może?) Pana Dziewczyna chciałaby się z Panem podzielić?
Że jest Pan otwarty by Ją wysłuchać/pomóc?

Może ma jakieś trudności i potrzebuje po prostu rozmowy, albo zwyczajnej Pana obecności?

Serdeczności i powodzenia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605